O NasOfertaPortfolioKontakt
 
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
Znajdujesz się na:
 
 
 

Gadżety reklamowe

Piony także mogą zadać szacha

Piony nie rzucają się w oczy, przy pierwszym spojrzeniu na szachownicę. Mogą posuwać się tylko jedno pole do przodu i nie atakują w sposób efektowny, tak jak to robią królowa czy goniec. Doświadczony szachista wie jednak, że nie należy ich lekceważyć, a dobre wkomponowanie ich w strategię często decyduje o ostatecznym zwycięstwie. W reklamie takimi pożytecznymi pionami są gadżety reklamowe. Z pozoru mało istotne, mogą przynieść wiele dobrego dla firmy.

Siła gadżetów tkwi w ilości i użyteczności

Decydując się na gadżety reklamowe, z reguły zamawiasz większą ilość. Dzięki temu możesz swobodnie rozdawać je swoim potencjalnym klientom. Długopisy, parasole czy kubki reklamowe będą używane przez wiele dni, codziennie przypominając setkom osób o Twojej firmie. Podobnie działa odzież reklamowa z nadrukowanym logo Twojej firmy. Dając swojemu klientowi upominek w postaci koszulki czy czapeczki, zyskujesz darmowy sposób dystrybucji Twojej reklamy.

Gadżet gadżetowi nierówny

Nie da się ukryć, że współcześnie praktycznie na każdym kroku możemy spotkać się z gadżetami reklamowymi. Dlatego tak ważne jest ich odpowiednie wykonanie. Muszą być nieszablonowe, zaskakujące i przyciągające uwagę. W Studiu Reklamy Bellgraf zaopatrzysz się w gadżety reklamowe, z których z uśmiechem na ustach będą korzystać Twoi klienci…

U nas zamówisz gadżety:

  • dokładnie dostosowane do oczekiwań osób, które je otrzymają,
  • wyróżniające się na tle gadżetów innych firm,
  • wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły,
  • zawsze w atrakcyjnych cenach.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?   
Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nas osobiście.

38_54_stalbau.jpg
 
Stalbau
 
 
 
39_55_markat-plus.jpg
 
Markat Plus
 
 
 
41_57_frost.jpg
 
Frost
 
 
 
42_58_.jpg